Dovolená.cz podle našich představ

Tvořit kampaň pro portál na prodej zájezdů dovolena.cz byla radost. U nás totiž vždy vítáme, když nám klient nechá při plánování a tvorbě kampaně volnou ruku od začátku až do konce a my pak můžeme ukázat, v čem spočívá naše síla.

Jelikož Brandformance disponuje několika facebookovými stránkami a weby různého zaměření, jsme schopni vytvořit obsah i grafiku, popřípadě zaprodukovat vlastní videotvorbu, umíme klientovi nabídnout ušití kampaně přímo na míru. A toho jsme využili i pro dovolenou.cz.

Dovolena.cz spadá od roku 2010 pod STUDENT AGENCY. Tento portál je výjimečný tím, že v jednom okně prohlížeče propojuje a porovnává nabídky zájezdů od českých, německých nebo rakouských cestovních kanceláří. Konceptuálně se tedy hodilo kampaň pro portál dovolena.cz zasadit na naší facebookové stránce Jencestovani.cz, která má více než 225 000 fanoušků.

Víme, že publikum na Jencestovani.cz je náročné a neuspokojí ho jen tak něco, proto jsme se rozhodli vytvořit dvě líbivá videa s prostřihy z exotických destinací, do kterých můžete s portálem dovolena.cz zavítat. Na jedno z nich se můžete podívat zde:

První video bylo koncipováno jako slideshow z fotografií destinací dodaných klientem a druhé bylo vytvořeno ze zakoupených videí s tematikou atraktivních turistických míst a s patrnou letní atmosférou. Cílem bylo dosáhnout 250 000 view kumulativně z obou příspěvků. Tento vytyčený cíl se nám podařilo splnit – dokonce i trošku nad očekávaný rámec.

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám ihned jak to bude možné. Děkujeme za Váš zájem.

Not readable? Change text. captcha txt