Vánoční Tesco dodávka zcela v naší režii

Celý jeden týden v loňském lsitopadu měli náhodně vybraní šťastlivci bydlící v Praze možnost získat online nákup v Tesco úplně zadarmo. A to na tom nebylo to nejlepší – nákup jim totiž jako krásné překvapení přivezla vánoční Tesco dodávka s usměvavým Santou a jeho milou pomocnicí.

Jako digitální agentura starající se o Tesco jsme byli součástí veškerých příprav této vánoční kampaně. Akce současně probíhala u nás v Čechách, na Slovensku i Maďarsku. Před spuštěním bylo třeba zařídit spoustu věcí – nachystat bannery na webové stránky, sponzorovat příspěvky, zajistit polepy dodávek, najít vhodné prostory s garážovým stáním, postarat se o vytištění výherníchpoukázek, sehnat hostesky, vhodné vánoční kostýmy i vlastnoručně přišít loga Tesco na jednotlivé kostýmy.

        

První dva dny akce jsme jezdili s vánoční dodávkou v doprovodném vozidle a vše bedlivě sledovali, fotili a natáčeli, následně zpracovávali, otitulkovávali a stříhali dodané materiály a ještě daný den jsme hotové video publikovali na Facebooku Tesco. Po celou dobu konání soutěže pak byla přítomná naše produkční, která dohlížela na hladký průběh.

Denně jsme s naší dodávkou objeli asi 25 šťastně rodin a firem, které dostaly nákup zdarma, celkově jsme pak tedy vykouzlili úsměv na tváři 175 zákazníkům. Milým překvapením pak bylo i obdarování známého herce a muzikanta nebo mateřské školky.

Podobnou offline akci jsme řešili poprvé, takže to pro nás byla po organizační stránce velká výzva. I když to pro nás bylo náročné a velmi stresující období, s veškerými přípravami i nastalými nečekanými problémy jsme byli schopni se poprat a vše dodat ve slíbených termínech. Nyní už víme, že se takových akcí bát nemusíme a budeme se těšit na další podobné příležitosti.

Na to, jak jsme vánoční kampaň zvládli, se můžete podívat v následujícím videu:

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám ihned jak to bude možné. Děkujeme za Váš zájem.

Not readable? Change text. captcha txt