Jenzeny.cz dosáhly milionu fanoušků: Řadí se tak mezi největší facebookové stránky v ČR

V pátek 31. 1. 2020 facebooková stránka Jenzeny.cz pokořila počet milionu fanoušků a může se tak hrdě hlásit k největším facebookovým stránkám v České republice. Stránka byla založena 1. 1. 2012 a za tuto dobu si svým obsahem získala srdce mnoha žen i mužů.

Brno, 12. 2. 2020

Poslední lednový den nebyl pro facebookovou stránku Jenzeny.cz jen obyčejným pátkem, její počet fanoušků se přehoupl přes milion, a tím se tato stránka zařadila mezi giganty českého Facebooku. Díky každodenní péči zkušených social specialistů zde čtenáři naleznou nejen vtipné příspěvky a videa, ale také přínosné články, které se staly jejich každodenní vyhledávanou zábavou. 

„Jsme nadšení, že se nám podařilo dosáhnout na toto číslo. Odráží to skvělou práci celého týmu, který ví, co lidé na Facebooku hledají a tomu přizpůsobují obsah. V tomto duchu děláme i kampaně pro klienty, kterým se tak od fanoušků dostává kladného přijetí, což je u brand awareness kampaní extrémně důležité,“ dodal Tomáš Jakal z Brandformance divize firmy Business Factory, která za stránkou Jenzeny.cz stojí.

Tento prostor pro brandové kampaně hojně využívají méně i více známé značky, jako třeba Kleenex, Albert Česká republika, Opel či Provident. Překonání magického milníku milionu fanoušků tak dělá ze stránky Jenzeny.cz jednoho z největších hráčů na poli brandové reklamy na Facebooku.

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám ihned jak to bude možné. Děkujeme za Váš zájem.

Not readable? Change text. captcha txt