Představení assetů: Za čím stojíme a na co jsme pyšní

Nebude pro vás jistě žádným překvapením, že brandové kampaně na Facebooku patří v dnešní době mezi nejoblíbenější způsoby, pomocí kterých firmy budují svou značku. Je dobré mít však na paměti, že volba toho správného kanálu je alfou a omegou celého procesu. Nastavení kampaně se může zdát velmi jednoduché, avšak jen málokdo si uvědomuje, jaká rizika se při špatném výběru mohou objevit. V tomto případě je tedy důležité svěřit se do zkušených rukou a nechat si poradit od těch, kteří tomu skutečně rozumí.

Ačkoliv byste zde na webu jen marně hledali řádky „O nás“, rádi bychom vám představili, o co všechno se staráme a na co jsme náležitě pyšní. Naše facebookové stránky a skupiny spravujeme již několik let, a to každý den bez ohledu na státní svátky či prázdniny. Šíříme mezi naše fanoušky zábavu, a zároveň dostáváme značky do podvědomí statisícům uživatelů. Pojďme se tedy společně podívat na co, za čím vším stojíme!

Jenzeny.cz: Jedna z největších facebookových stránek v ČR

Vlajkovou lodí našich assetů jsou Jenzeny.cz, které momentálně čítají téměř 1 milion fanoušků, a tak se řadí i mezi největší facebookové stránky v České republice i na Slovensku. Díky svému obecnému zaměření a počtu fanoušků je právě tato stránka pro většinu našich klientů nejzajímavější. Brandové kampaně zde mají statisícové dosahy, šíření povědomí o značce tak v tomto případě dostává naprosto jiný rozměr. Ke stránce patří i stejnojmenný magazín a svým obsahem, jak už i sám název napovídá, je určen především pro ženské publikum, avšak i muži si zde přijdou na své.

Naše příspěvky týdně zasáhnou více než 3,5 milionů uživatelů a na web přivádíme tisíce návštěv za den. K této facebookové stránce navíc patří i několik skupin nejrůznějších zaměření – Deník zhrzené ženy (36 tisíc členů), Nápady a inspirace (14 tisíc členů), Láska má čtyři nohy (54 tisíc členů) a Milujeme citáty (10 tisíc členů). Každou naši facebookovou skupinu mají na starosti moderátoři, kteří se jí věnují každý den a jsou zde pro své členy kdykoliv, kdy je potřebují.

Bez přátel nežiju!: Pro ty, kteří se chtějí bavit

Naší druhou největší stránkou je zábavná stránka Bez přátel nežiju!, která má díky svému vtipnému obsahu přes 720 tisíc fanoušků. Každý den na tuto stránku přicházejí tisíce fanoušků, kteří zde hledají zábavné posty, u kterých se chtějí pobavit, zasmát a zlepšit si den.

Jencestovani.cz: Pro všechny, kteří rádi objevují svět

Cestovatelská stránka, která má 216 tisíc fanoušků, je zaměřena na cestování a vše okolo něj. Naleznete na ní zábavné nativní posty doplněné o články pro široké spektrum cestovatelů. Samozřejmě i k této stránce patří několik tematických skupin – Foto z cest, Airbnb experience, Low-cost cestování, Výletové tipy a Tipy, triky a rady na cesty.

Vařím jako šéf: Pro kuchaře i nadšence do vaření

Na této stránce, která má k dnešnímu dni 280 tisíc fanoušků, naleznete nejen recepty na lahodné pokrmy, ale také zajímavosti ze světa gastronomie. I zde je poměr mužů a žen téměř totožný, což poukazuje na fakt, že vaření není pouze výsadou žen. Stránka zároveň spravuje velmi oblíbenou facebookovou skupinu Kde jíst/nejíst ve vašem okolí a také skupinu Nejlepší recepty.

Rychlý auta: Stránka pro milovníky aut

Naší další velkou stránkou jsou Rychlý auta, což je facebooková stránka především pro fanoušky a milovníky aut. Stránka má přes 300 tisíc fanoušků a podíl mužského a ženského publika je zde téměř vyrovnaný. Není to tedy stránka pouze pro muže, ale pro všechny, kterým je svět automobilů blízký. Stejně jako u naší největší stránky, i k Rychlým autům je připojena skupina Holky a mašiny, která má 30 tisíc členů.

Můžeme tedy bez okolků napsat, že se staráme o více než 2 miliony uživatelů na Facebooku. Každý den pro ně vytváříme obsah na míru a dbáme na to, aby se v komunitě cítili příjemně a rádi se k nám vraceli. A právě prostředí důvěrně známých stránek, kde naši fanoušci hledají zábavu i zajímavé čtení k odpočinku, je tím pravým místem pro budování vaší značky a její pozitivní přijetí.

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám ihned jak to bude možné. Děkujeme za Váš zájem.

Not readable? Change text. captcha txt